تبلیغات
در جستجوی حق - وقتی اهل سنت در جعل حدیث سوتی میدهند ....

وقتی اهل سنت در جعل حدیث سوتی میدهند ....

پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) فرمودند:" حسن و حسین دو آقای جوانان اهل بهشت اند."
به علت متواتر بودن روایت اهل سنت نتوانستند روایت حذف کنند بنابراین تصمیم گرفتند روایتی ساختگی به پیامبر (صلی الله علیه و آله) ببندند که :" ابابکر و عمر دو آقای پیران اهل بهشت هستند!!!!!! "
پیامبر (صلی الله علیه و آله) فرموده بودند :" اهل بهشت جوان هستند."

سوتی : بهشت اصلا پیر ندارد که این دو (عمر و ابابکر) بخواهند آقا و سرور پیران آن باشند!!!!!!!! پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) فرمودند: "انا مدینة العلم و علی بابها"
یعنی:
من شهر علم هستم و علی در آن است.
روایت متواتر است چگونه میتوانند حذفش کنند؟؟.......

پس باز هم حدیث ساختگی: "انا مدینة العلم و ابوبکر اساسها و عمر حیطانها و عثمان سقفها و علی بابها"

یعنی من شهر علم هستم و ابوبکر استون آن٬ عمر دیوار آن٬ عثمان سقف آن و علی (علیه السلام) در آن است!
در برخی کتب هم به آن اضافه کرده اند که:
و معاویة حلقتها !!!
و معاویه حلقه در آن است

در زمان قدیم شهر ها در داشته است. که مردم برای ورود به شهر باید از در آن وارد میشدند که قرآن هم به آن اشاره دارد: "واتوا البیوت من ابوابها" (بقره 189)

سوتی : آیا شهر ستون و سقف دارد؟؟ و دیواری هم که داشته دیوار مانع است برای شهر
نه راه ورود به شهر علم" نقل شده است که پس از آنکه مامون دخترش را به امام جواد تزویج کرد در مجلسی که مامون و امام و یحیی بن اکثم و گروه بسیاری در آن حضور داشتند،

یحیی ‏به امام گفت:
روایت‏ شده است که جبرئیل به حضور پیامبر رسید و گفت: یا محمد! خدا به شما سلام می‏رساند و می‏گوید: «من از ابوبکر راضی هستم، از او بپرس که آیا او هم از من راضی است؟» نظر شما درباره این حدیث چیست؟امام فرمودند: من منکر فضیلت ابوبکر نیستم (بنا بر تقیه) ، ولی کسی که این خبر را نقل می‏کند باید خبر دیگری را نیز که پیامبر اسلام در حجة الوداع بیان کرد، از نظر دور ندارد.


پیامبر فرمود: «کسانی که بر من دروغ می‏بندند، بسیار شده‏اند و بعد از من نیز بسیار خواهند بود. هر کس به عمد بر من دروغ ببندد، جایگاهش در آتش خواهد بود. پس چون حدیثی از من برای شما نقل شد، آن را به کتاب خدا و سنت من عرضه کنید، آنچه را که با کتاب خدا و سنت من موافق بود، بگیرید و آنچه را که مخالف کتاب خدا و سنت من بود، رها کنید.»


امام جواد (علیه السلام)
افزود: این روایت (درباره ابوبکر) با کتاب خدا سازگار نیست، زیرا خداوند فرموده است: «ما انسان را آفریدیم و می‏دانیم در دلش چه چیز می‏گذرد و ما از رگ گردن به او نزدیکتریم‏.»سوتی : آیا خشنودی و ناخشنودی ابوبکر بر خدا پوشیده بوده است تا آن را از پیامبر بپرسد؟ ! این عقلا محال است.

ادامه این احادیث رادر پست های بعدی بخوانید


[ پنجشنبه 25 فروردین 1390 ] [ 01:29 ب.ظ ] [ شهر بانو ]